Minca Cuprum (CUC): Kryptomena budúcnosti priťahuje obrovský záujem kryptoinvestorov

Krypromagazin.sk November 10,2021

Spoločnosť Cuprum Coin s.l.l.c. spustila 8. októbra predpredajnú fázu svojej kryptomeny založenej na komoditách s podkladovým aktívom v hodnote viac ako 60 miliárd USD a za 30 dní prilákala viac ako 69,7 tisíc jedinečných návštevníkov.

Cieľom projektu Cuprum Coin je priniesť hodnotu spojením technológie blockchain postavenej na ekologickej platforme Tezos s veľmi žiadanou a cennou komoditou – ultrajemným medeným práškom. Tento projekt umožní komukoľvek investovať do komodity, ktorá je už desaťročia dostupná privilegovaným inštitúciám.

Spoločnosť je preto prvou organizovanou snahou o vytvorenie tohto druhu trhu a pustila do obehu len 0,5 % z celkového 1,5 milióna CUPRUM mincí. Cena za nákup jednej mince je 10 USD. Predpredaj prebieha prostredníctvom obchodnej platformy Cuprum, pričom v tejto fáze je exkluzívnou možnosťou nákup cez Bitcoin (BTC) alebo Ethereum (ETH).

Predpokladané trvanie predpredaja je do 26. novembra. Po ňom bude nasledovať prvotná ponuka na výmenu (Initial Exchange Offer – IEO) v decembri s vopred stanovenou cenou 15 USD za 1 mincu. Následne sa očakáva obchodovanie na burzách od 1. januára 2022 alebo hneď po ukončení IEO. Cuprum Coin by sa mala začať obchodovať na burzách v hodnote nie nižšej ako 25 USD za mincu.

,,Cena Bitcoinu a Etherea, ktoré sú na historicky najvyšších úrovniach (ATH), nám momentálne ukazujú pozitívnu náladu investorov a investori vidia v Cuprum Coine oveľa väčšiu perspektívu a možnosť zarobiť. Preto sme len za posledných 10 dní, od 29. októbra do 8. novembra, zaznamenali viac ako 55 tisíc unikátnych návštevníkov a máme aj viac ako 7 500 nových členov,” uviedol v pondelok Mario Urlić, generálny riaditeľ a zakladateľ Cuprum Coinu. Urlić zároveň zobrazil kompletné a podrobné webové štatistiky na oficiálnom profile Cuprum Coin na Facebooku.

Vedenie spoločnosti predstavilo vylepšený plán distribúcie finančných prostriedkov, ktorý teraz zahŕňa strategické investície do ochrany životného prostredia, udržateľnej energie, leteckých a vesmírnych programov, zdravotníckych technológií a príspevkov pre charitatívne organizácie.

Spoločnosť skladuje a zabezpečuje mimoriadne cenné podkladové aktíva vo vysoko zabezpečených zariadeniach v Nemecku. Potenciálni investori si môžu vyžiadať podpornú dokumentáciu a navštíviť priestory po osobitnej dohode, ale vzhľadom na obrovský záujem bude dôkaz o hodnote renomovanej spoločnosti čoskoro prezentovaný na našej webovej stránke, uviedol generálny riaditeľ.

Viac informácií nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Cuprum Coin.

Disclaimer: Tento článok je súčasťou platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk.

%d bloggers like this: