Cuprum Coin “CUC”: Kryptoměna budoucnosti přitahuje obrovský zájem krypto investorů

Cryptosvet.cz November 12,2021

Společnost Cuprum Coin s.l.l.c. spustila 8. října předprodejní fázi své komoditou kryté kryptoměny s podkladovým aktivem, v hodnotě přesahující 60 miliard USD a během 30 dnů přilákala přes 69,7 tisíc unikátních návštěvníků.

Kryptoměna budoucnosti Cuprum Coin “CUC” přichází

Projekt Cuprum Coin se snaží přinést hodnotu pomocí Blockchain technologie zabudované do ekologicky přátelské platformy Tezos, v kombinaci s vysoce žádanou a hodnotnou komoditou – ultrajemným měděným práškem. Tento projekt umožní komukoli investovat do komodity, která byla celé dekády dostupná pro privilegované instituce.

Společnost je tudíž první organizovanou snahou vytvořit trh a připravila pouze 0,5%, neboli 1,5 milionů CUPRUM Coin za promo cenu 10USD za 1 minci. Předprodej probíhá na obchodní platformě Cuprum Coin, přičemž v této fázi lze mince nakoupit exkluzivně pouze za Bitcoin (BTC) nebo Ethereum (ETH).

Očekávané trvání předprodeje je do 26. listopadu. Pak bude v prosinci následovat IEO (Initial Exchange Offering – počáteční burzovní nabídka) s předem stanovenou cenou 15USD za 1 minci a poté přijde na řadu obchodování na burzách od 1. ledna 2022, nebo okamžitě po ukončení fáze IEO. Cuprum Coin by měl být obchodovatelný na směnárnách za cenu ne nižší než 25USD za minci.

Mohlo by vás zajímat: Co je IEO (Initial Exchange Offering): Srovnání ICO a IEO

“Ceny Bitcoinu a Etherea, které jsou na nejvyšších historických úrovních (ATH) jsou v tuto chvíli v náš prospěch a investoři vidí mnohem větší perspektivu a možnost výdělku v Cuprum Coin. Právě díky tomu jsme jen za posledních 10 dní, mezi 29. říjnem a 8. listopadem, měli více než 55 tisíc unikátních návštěvníků a také jsme získali před 7.500 nových členů,“ řekl Mario Urlić, CEO a zakladatel Cuprum Coin, při pondělním prohlášení, zatímco zobrazil kompletní podrobné webové statistiky na oficiálním facebookovém profilu Cuprum Coin.

Vedení představilo vylepšený plán rozdělování finančních prostředků, který teď zahrnuje strategické investice do ochrany životního prostředí, udržitelné energie, leteckých a vesmírných programů, lékařských technologií a dary pro charitativní organizace. Zakladatel a jeho partneři se rozhodli oddělit až 12,5% celkových tržeb do těchto sektorů.

Společnost skladuje a zabezpečuje extrémně cenná podkladová aktiva ve vysoce zabezpečených zařízeních v Německu. Případní investoři si mohou vyžádat podpůrné dokumenty a po speciální domluvě zařízení navštívit osobně, vzhledem k velkému zájmu však bude důkaz hodnoty renomované společnosti již brzy představen na našem webu, uvedl generální ředitel Cuprum Coin.

Pro více informací navštivte oficiální webovou stránku Cuprum Coin.

%d bloggers like this: